Buell XB12STT
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Buell XB12STT 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 101 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Pas |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Powietrze |
| Pojemność skokowa | 1203 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1365 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 798 mm |
| Masa sucha | 179 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 14 l |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Buell XB12STT Historia
Buell XB12STT 2007

101 KM
1203 cm³
179 kg
FAQ Buell XB12STT
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Buell XB12STT?
- Aktualna średnia cena za Buell XB12STT, rocznik 2006, kształtuje się na poziomie 21 060 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 21 000 km.
- Który motocykl jest lepszy? Buell XB12STT czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Buell XB12STT?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Buell XB12STT.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Buell XB12STT? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2007, stabilność ceny Buell XB12STT była niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -12% w pierwszym roku, -20% w drugim roku i +11% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Buell XB12STT?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl Buell XB12STT.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.





















